نمونه رأي در مورد روابط نامشروع

موضوع: به صرف تنها بودن زن و مردي که بينشان رابطه زوجيت و شويي وجود ندارد، رابطه نامشروع محقق نمي‌گردد.

خلاصه جريان پرونده

حسب محتويات پرونده آقاي م با تقديم شکايتي عليه آقاي ح.ن به کلانتري مرکزي شهرستان خاتم اعلام جرم نمود و توضيح داده است: ساعت 8:30 امشب 2/7/1391 برادرم با من تماس گرفت و از وجود فرد مشکوکي داخل خانه خبر داد وقتي به خانه آمدم و درب خانه را باز کردم از وجود آقاي ن داخل حمام خانه مطلع شدم که موضوع را به پليس 110 اطلاع داديم.

وي بلافاصله در حدود ساعت 20 مورخ 2/7/1391 به کلانتري مراجعه و اعلام نمود که در مورد شکايت خود مبني بر ورود غيرقانوني آقاي ن به منزلمان هيچ‌ گونه شکايتي ندارم و خواهان ختم پرونده شده است (ساعت شکايت و اعلام گذشت ايشان با هم تناسب ندارد)، نامبرده مجدداً در تاريخ 3/7/1391 به اتهام آقاي ن داير به ورود به عنف (با زور) و ايجاد رابطه نامشروع در حد خلوت کردن با نامحرم تفهيم نموده که متهم ضمن شرح و بيان کامل نحوه تماس و مراجعه به منزل شاکي به قصد گرفتن ديکشنري و اينکه ايشان عضو کتابخانه نبوده و خانم ط عضو بوده صحبت کرده، ايشان گفت کتاب چند وقت است که ديرکرد خورده است و بايد زودتر برگردانم خواستم يک شبه کتاب را بگيرم و مثل امروز برگردانم.

عصر بود که به ايشان زنگ زدم با موبايل خودم تماس گرفتم و ايشان گفت مي‌توانيد بياييد و کتاب را بگيريد حدود 8 تا 8:30 بود يکي دو بار با ايشان حرف زدم در مورد اين‌ که کتاب دارند يا نه، بنده رفتم تا آن را بگيرم وقتي که رسيدم ماشينم جلوي خانه آنها پارک کردم و درب زدم چون هماهنگ کرده بودم درب را باز کردند و گفتند داخل بياييد تا آن را براي شما پيدا کنم بياورم. بنده (متهم) جلوي پله راهروي اصلي توقف کرده بودم که يک دفعه صداي زنگ درب خانه آمد خانم ط گفت کنار پله‌ها بايستيد تا ببينم چه کسي است.

منبع: وکيل رابطه نامشروع

براي اطلاعات بيشتر کليک کنيد 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سبد گاليا خدمات حمل و نقل ایرانکس shaapaaraak کسب درآمد با سرمايه اندک کافه ادبیات (شعر و داستان برتر) قالب های آزمایشی Nick مینو گرافیک ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,